• 0 282 692 20 23
  • 0 546 634 63 81
  • [email protected]
  • Çobançeşme, Güldalı Sk. No:8 A, 59850 Çorlu/Tekirdağ
çorlu klima servisi

Kombi Servisi

 Isınma ihtiyacını gidermek için geçmiş dönemlerde soba kullanırlardı. Ancak sonrasında doğalgaz kullanımında artış meydana geldi ve insanlar evlerinde, işyerlerinde doğalgaz ile ısınmaya başladı. Doğalgaz ile ısınmak isteyen kişiler yalnızca petekler ile ısınmaz. Bunun yanı sıra eve göre kombi kullanılmasına ihtiyaç duyulur. Daha sonrasında da kombi takılır ve ısınılmaya başlanır. Çorlu Klima Servisi ilk olarak insanların memnuniyeti için çalışmakta ve kombilerde meydana gelen her türlü sorunun ortadan kalkması için çalışmalarını sürdürmektedir.

Yapılacak olan bakım ve onarım öncesinde, kombiler için gerekli olan her türlü bilgiyi servis bünyesinde almış olan kişiler sayesinde markanın her marka kombisi oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Birçok insanın bildiğinin aksine kombiler yalnızca bozulduğu zaman teknik servis ile iletişime geçilmemelidir. Özelikle de kış aylarına girilmeden önce mutlaka kombilerin Çorlu Klima Servisi tarafından incelenmesi gerekmektedir. Gelecek olan servis elemanları öncelikli olarak kombinin iç ve dış bölgesindeki noktalar gözden geçirilmekte ve böylelikle de kış aylarında herhangi sorunun olması da engellenmiş olmaktadır. Yapılacak olan bakım yalnızca kombide herhangi bir sorun olup olmadığının görülmesini sağlamaz aynı zamanda da kış boyunca çok yüksek miktarlarda doğalgaz kullanılmasını da engellemiş olur.

Ancak Çorlu Klima Servisi yalnızca kombilerin bakımı için insanların kombilerine bakmıyor. Bunun yanı sıra kombilerde meydana gelen her türlü arıza da teknik servisin elemanları sayesinde çok kısa süreler içerisinde ortadan kaldırılabiliyor. Yaz aylarında çok fazla ihtiyaç duyulmasa da kış aylarında insanların kombilere duydukları ihtiyaç çok daha fazla olmaktadır. Ve böylesine bir durumda da mümkün olduğu kadar çabuk bir şekilde kombilerin sorunlarının giderilmesi gerekmektedir. Aksi bir durumda insanlar mağdur olacaktır. Oluşacak olan mağduriyet ile birlikte de teknik servis insanlardan geçerli bir not alamayacak, beklentileri karşılamayacaktır.

Servisin bu konudaki bilgili elemanları kısa süreler içerisinde arızanın bulunduğu yere gelerek sorunun çözümü için yapılması gereken her şeyi kısa süreler içerisinde yerine getirmektedir. Böylelikle de insanlar meydana gelen kombi sorunundan kurtulmakta ve hiçbir şekilde işleri aksamadan günlük hayatlarına devam edecektir.